Після удару по інфраструктурі в Овручі просить місцевих жителів перейти в режим енергозбереження.
У п’ятницю, 17 квітня, росіяни атакували одну з електропідстанцій у Житомирській області 20 «шахедами».
У Житомирській області цієї ночі росіяни знов завдали удару по цивільній інфраструктурі та житловим будинкам.
Вночі 17 квітня росіяни атакували об’єкти цивільної інфраструктури і житлові будинки у Житомирській області.
Росіяни атакували об’єкти інфраструктури Овруцької громади, внаслідок чого там відсутнє електропостачання.
Більше статей...
- До для міста в Овручі висадять Алею лип
- Не хотів розлучатися та інсценував розбійний напад - суд покарав 25-річного жителя Овруча
- Вінницький суд зобов’язав ТОВ відшкодувати Овруцькій громаді понад 170 тис. грн за невикористані талони на пальне
- Після тяжких поранень і місяців боротьби Овруч втратив Захисника В’ячеслава Євдокименка
Сторінка 11 із 875