Микола Веремейчик — ветеран російсько-української війни. До повномасштабного російського вторгнення чоловік працював вчителем фізичної культури в одній із київських шкіл. 24 лютого 2022 року, перебуваючи в Олевську на Житомирщині, Микола вирішив приєднатися до лав Збройних сил України, пише Суспільне.

Щоб упередити можливий зрив національного мультипредметного тесту (НМТ) через тривалі повітряні тривоги, в Олевській громаді обладнали два пункти складання тестів в укриттях.